Belstal. Produkcja i dystrybucja elementów wytłocznych, wytłaczanie blach, tłoczenie głębokie.

Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)
Home Aktualności Wzrost możliwości produkcyjnych

Wzrost możliwości produkcyjnych

elementy_plytkogiete

Wzrost możliwości produkcyjnych.

Nowoczesna linia rozwijająco-prostująco-podająca uruchomiona we wrześniu 2010 roku spowodowała duży wzrost możliwości produkcyjnych.

Wrzesień przyniósł nowe inwestycje i wzrost możliwości produkcyjnych w zakresie produkcji wykrojów i elementów płytkogiętych. Zastosowane w linii prostującej rozwiązania 11 chromowanych walców umożliwia produkcję ze stali szlachetnych i zwykłych czarnych. Wysoka wydajność linii wraz z dużą dokładnością podawania pozwala na uzyskanie właściwej powtarzalności przy seriach wielkoprodukcyjnych. Maszyna umożliwia produkcję z taśm w zakresach grubości od 0.5 mm do 3.5 mm.

Konsekwentnie realizując politykę rozwoju firmy rozbudowano linię podającą o nowoczesną prasę mechaniczną o nacisku max. 120 ton włoskiej firmy MIOS. Taki uklad maszyn może w pełni realizować nawet najbardziej wymagające zadania .

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów zainstalowano w zakładzie w pełni automatyczną myjnię przemysłową polskiej firmy ULTRON, pracującą w obiegu zamkniętym , zapewniającą mycie , płukanie i suszenie detali po procesie tłoczenia.

 

Certyfikowana firma

Certyfikat


Informujemy Państwa, że nasza firma otrzymała certyfikat jakości ISO.
Otrzymane wyróżnienie jest wyrazem wiarygodności, zwiększa prestiż oraz konkurencyjność firmy.