Belstal. Produkcja i dystrybucja elementów wytłocznych, wytłaczanie blach, tłoczenie głębokie.

Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)
Home O Firmie

O Firmie Belstal

BELSTAL Sp. z o.o. to firma, którą tworzy zespół ludzi mających wieloletnie doświadczenie w branży metalowej o profilu tłocznictwo i przeróbka plastyczna blach.
Firma BELSTAL posiada specjalistyczny park maszynowy przystosowany do głębokiego tłocznictwa metali:

  • prasy hydrauliczne,
  • mechaniczne prasy mimośrodowe,
  • tokarki.

BELSTAL posiada także nowoczesną automatyczną linię do produkcji elementów metalowych z taśm stalowych. Linia umożliwia produkcję wielkoseryjną z blach stalowych i nierdzewnych o grubości do 3.5 mm.
Posiadając taki park maszynowy nasza firma może wykonywać szeroką gamę produktów i usług związanych z przeróbką plastyczną blach, począwszy od drobnych elementów metalowych i zwykłych wykrojów a skończywszy na produktach, które mają zastosowanie w najnowocześniejszym sprzęcie AGD i przemyśle samochodowym.

Firma BELSTAL specjalizuje się w przeróbce stali szlachetnych wykorzystując w procesach produkcji nowoczesne materiały robocze tłoczników, które zapewniają wysoką jakość detali.

Ogromne, bo prawie 40-letnie doświadczenie naszej kadry technologicznej umożliwia zaprojektowanie narzędzi i oprzyrządowania (np. wykrojniki, tłoczniki) oraz rozwiązanie większości zagadnień z zakresu tłocznictwa. Nasze długoletnie kontakty z narzędziowniami umożliwiają również wykonawstwo projektowanych narzędzi.

Współpraca z najbardziej renomowanmi na polskim rynku dostawcami blach (NOVA TRADING S.A., APERAM STAINLESS SERVICES and SOLUTIONS POLAND SP. z o.o., RBB-STAL SERIS SA) stanowi gwarancję stosowania w produkcji materiałów o najwższej jakości i najlepszych parametrach.

 

Certyfikowana firma

Certyfikat


Informujemy Państwa, że nasza firma otrzymała certyfikat jakości ISO.
Otrzymane wyróżnienie jest wyrazem wiarygodności, zwiększa prestiż oraz konkurencyjność firmy.

Certyfikaty i wyróżnienia

Stale podnosimy swoje umiejętności i wdrażamy innowacje, czego efektem są zdobyte certyfikaty i pozytywne referencje zadowolonych klientów.

Zadaj pytanie ekspertowi

Branża metalowa i tłocznictwo blach to złożona branża. Zadaj pytanie ekspertom, aby uzyskać pełną fachową odpowiedz.

Teoria przeróbki blach